Sochi Olympics Schedule ({{commentsTotal}})

As a guide to readers who are following Estonia at the 2014 Winter Games in Sochi, we have compiled a schedule of the events in which the nation's athletes are competing. 

When an event is listed in italics, participation depends on qualification in an earlier competition.  

February 8
16:30 Biathlon: Men's 10 km sprint (Ermits, Kõiv, Lessing, Tobreluts, Steptšenko)
18:30 Ski jumping: Normal hill, qualification (Nurmsalu, Sammelselg)

February 9
12:00 Cross-country: Men's skiathlon 15 km classic + 15 km free (Rehemaa)
16:30 Biathlon: Women's 7.5 km sprint (Gaim, Lehtla, Jurlova, Talihärm)
19:30 Ski jumping: Normal hill, round 1 (Nurmsalu, Sammelselg)
20:45 Ski Jumping: Normal hill, final (Nurmsalu, Sammelselg)

February 10
17:00 Biathlon: Men's 12.5 km pursuit (Ermits, Kõiv, Lessing, Tobreluts, Steptšenko)

February 11
12:00-15:22 Cross-country: Women's sprint free (Ojaste)
12:25-15:30 Cross-country: Men's sprint free (Kümmel, Sellis, Ränkel)
17:00 Biathlon: Women's 10 km pursuit (Gaim, Lehtla, Jurlova, Talihärm)

February 12
11:30 Nordic Combined: Normal hill, jumping (Ilves, Piho, Tiirmaa)
14:30 Nordic Combined: Normal hill, cross-country skiing (Ilves, Piho, Tiirmaa)

February 13
12:00 Cross-country: Women's 10 km classic (Ojaste)
16:00 Biathlon: Men's 20 km individual (Ermits, Kõiv, Lessing, Tobreluts, Steptšenko)
17:00 Figure skating: Men's short program (Romanenkov)

February 14
12:00 Cross-country: Men's 15 km classic (Kärp, Ränke, Rehemaa, Tammjärv)
16:00 Biathlon: Women's 15 km individual (Gaim, Lehtla, Jurlova, Talihärm)
17:00 Figure Skating: Men's free program (Romanenkov)
19:30 Ski Jumping: Large hill, qualification (Nurmsalu, Sammelselg)

February 15
19:30 Ski Jumping: Large hill, round 1 (Nurmsalu, Sammelselg)
20:45 Ski Jumping: Large hill final (Nurmsalu, Sammelselg)

February 16
12:00 Cross-country: Men’s 4x10 km relay (Kärp, Kümmel, Ränkel, Rehemaa, Tammjärv)
17:00 Biathlon: Men's 15 km mass start (Ermits, Kõiv, Lessing, Tobreluts, Steptšenko)
17:00 Biathlon: Women's 12.5 km mass start (Gaim, Lehtla, Jurlova, Talihärm)

February 18
09:00 Alpine skiing: Women's giant slalom Run 1 (Tobi)
11:30 Nordic Combined: Large hill, jumping (Ilves, Piho, Tiirmaa)
12:30 Alpine skiing: Women's giant slalom Run 2 (Tobi)
14:00 Nordic Combined: Large hill, cross-country skiing (Ilves, Piho, Tiirmaa)

February 19
09:00 Alpine skiing: Men's giant slalom Run 1 (Smith)
12:06-14:15 Cross-country: Men's team sprint classic (Kümmel, Ränkel, Rehemaa, Sellis)
12:30 Alpine skiing: Men's giant slalom Run 2 (Smith)
16:30 Biathlon: Mixed Relay (Ermits, Gaim, Jurlova, Kõiv, Lehtla, Lessing, Steptšenko, Talihärm, Tobreluts)
17:00 Figure Skating: Ladies short program (Glebova)

February 20
17:00 Figure Skating: Ladies free program (Glebova)

February 21
14:45 Alpine skiing: Women's slalom Run 1 (Tobi)
16:30 Biathlon: Women's 4x6km relay (Gaim, Lehtla, Jurlova, Talihärm)
18:45 Alpine skiing: Women's slalom Run 2 (Tobi)

February 22
14:45 Alpine skiing: Men's slalom Run 1 (Smith)
16:30 Biathlon: Men's 4x7.5 km relay (Ernits, Kõiv, Lessing, Steptšenko, Tobreluts)
18:45 Alpine skiing: Men's slalom Run 2 (Smith)

February 23
09:00 Cross-country: Men's 50 km mass start (Rehemaa, Tammjärv)

 



ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: